Imaco.cz | Plnicí stroje

česky anglicky rusky německy arabsky


Hermes M

Hermes 1M Hermes 6M Hermes 6M Ac

 Automatické zavírací zařízení Hermes M je určeno pro zavírání různých typů obalů šroubovacími nebo narážecími uzávěry. Zařízení je vhodné zejména pro uzavírání menších obalů (objem max 5L) v potravinářském, kosmetickém, chemickém a farmaceutickém průmyslu.

Pro oddělení lahví před podavačem uzávěru slouží rotační mechanismus - růžice, tento systém je použit i pro zastavování kanystrů pod jednotlivými stanicemi.

Zařízení může být vybaveno různými typy orientátorů víček (vibračními, rotačními, pásovými) dle typu a velikosti víčka. Pro doplňování víček do orientátoru může být dodán zásobník víček s vynášecím dopravníkem.

Víčka jsou podávána pod zavírací hlavu pomocí systému "Pick and Place". Stroj je vybaven 1 až 6 zavíracími hlavami dle požadovaného výkonu (Hermes 1M,3M, 6M)

Zařízení může být vybaveno kontrolou přítomnosti víčka s možností napojení na vyřazovací mechanismus.

Funkce stroje:

Uzavírané obaly jsou přiváděny dopravníkem do růžice. Podávací zařízení nabere víčko a zasune jej do zavírací hlavy.Jakmile obal najede do pozice pod zavírací hlavu, zavírací hlava sjede dolů, víčko našroubuje o a dotáhne. (je-li zavírací hlava tlaková, zatlačí uzávěr přes pružící jednotku na hrdlo láhve). Utahovací moment se dá nastavit na zavírací hlavě prostřednictvím magnetické spojky. Po uzavření pokračuje obal po dopravníku k výstupu ze stroje.

  

Výkony strojů:

Model Výkon ks/hod
Hermes 1M 2500
Hermes 3 M 4500
Hermes 6 M 8000

 katalog ke stažení


Aktuality

IMACO Prezentace

Nový katalog IMACO 2017

Nový stroj na etiketování tub

Nový zavírací stroj Hermes 1M

Nový tubovací stroj Sigma K

Nový stroj Geus pro plnění a zavírání kartuší

Plnicí a zavírací linka

Nový plnicí stroj Polaris 12P s dvojitým dopravníkem určen pro plnění až 12-ti lahví v jednom okamžiku.

PLNĚNÍ VAZELÍNY Spectrum 2 GP- váhový plnící monoblok

Interpack 2017

RosUpack 2017

Interpack 2014