Imaco.cz | Plnicí stroje

česky anglicky rusky německy arabsky


Omega

Omega Omega touch-screen Omega

Rotační plnicí a zavírací monoblok Omega je kompaktní stroj určený pro plnění kapalných produktů do malých obalů menších objemů s maximálním průměrem lahve 50mm. Uzavírání se děje pomocí servo motoru, jenž umožňuje použití přeprogramovaných režimů šroubování uzávěru. Stroj může být rovněž vybaven hlavou pro narážecí uzávěry.

Stroj je standardně vybaven peristaltickým čerpadlem (pro dávkování řídkých produktů) nebo zubovým čerpadlem (pro plnění hustých produktů). Plněná dávka je plynule stavitelná z dotykového displeje, kde mohou být jednotlivé požadavky na dávku uloženy v předvolbách.

Předností tohoto stroje je velmi snadné a komfortní čištění dávkovacího systému a možnost rychlého přechodu na jiný druh produktu (snadná výměna hadic, mycí program aj.)

Pro orientaci víček je použit výhradně nerezový leštěný vibrační orientátor umístěný na sloupu uvnitř stroje. Zařízení „Pick and Place“ pro nasazování složitých víček je u tohoto stroje montováno standardně.

Stroj může být vybaven systémem kontrol, jako je kontrola přítomnosti podvíčka a víčka s vyřazováním, kamerovým a váhovým systémem apod. Standardní kontroly a ochrany, jako neplnění v nepřítomnosti lahvičky či prokluz karuselu v případě blokace, jsou v základní sestavě.

Zařízení je určeno zejména pro použití v kosmetickém, farmaceutickém a chemickém průmyslu. Široké uplatnění nabízí zejména jako stroj pro výrobu technologických a zkušebních vzorků, v laboratořích a výzkumných ústavech.

Stroj je vyráběn ve dvou základních variantách nesoucích označení

Omega P (pro plnění řídkých produktů ) a Omega PD (pro plnění hustých produktů), mezi nimiž je zásadní rozdíl zejména v použití dávkovacího systému (peristaltické čerpadlo, zubové čerpadlo, popř. externí objemová plnící jednotka)

 

Technické údaje:

Maximální výkon zařízení:

do 2000 ks/hod

Počet plnicích trysek:

1 (Omega 1/1)
2 (Omega 2/1)

Plnící čerpadla:

Watson-Marlow, Flexicon

Přesnost plnění:

+-0,5 % dle produktu

El. přípoj:

3 x 400 V, 50 Hz, 2 kW

Hmotnost:

900 kg

Řídící systém:

Siemens nebo Allen Bradley

 

 

 

 

 

 

 

 

 

katalog ke stažení


Aktuality

IMACO Prezentace

Nový katalog IMACO 2017

Nový stroj na etiketování tub

Nový zavírací stroj Hermes 1M

Nový tubovací stroj Sigma K

Nový stroj Geus pro plnění a zavírání kartuší

Plnicí a zavírací linka

Nový plnicí stroj Polaris 12P s dvojitým dopravníkem určen pro plnění až 12-ti lahví v jednom okamžiku.

PLNĚNÍ VAZELÍNY Spectrum 2 GP- váhový plnící monoblok

Interpack 2017

RosUpack 2017

Interpack 2014