Imaco.cz | Plnicí stroje

česky anglicky rusky německy arabsky


Sigma

Sigma je automatické zařízení, určené pro plnění kovových, plastových a laminátových tub a jejich uzavírání přehybem nebo svařením pomocí horkého vzduchu. Zařízení je určeno pro použití zejména v potravinářském, kosmetickém a farmaceutickém průmyslu.

Stroj je určen pro plnění tekutých, krémových a pastových produktů, k jejichž odměřování je použit objemový dávkovací systém (Volitelně také externí dávkování pomocí čerpadla)

Prostřednictvím automatického zásobníku jsou tuby automaticky zakládány do stroje a ve stanici orientace orientovány podle orientační značky. Uzavírací čelisti jsou vybaveny výměnnými znaky pro značení data nebo kódu. Pro plastové a laminované tuby je stroj vybaven střihací jednotkou, zajišťující dokonalý vzhled sváru.

Kromě strojů určených specielně pro kovové (Sigma K) a plastové/laminované (Sigma P) tuby je nabízen taktéž kombinovaný model pro oba typy tub (Sigma PK)

Kromě toho je součástí sortimentu také stroj pro plnění a uzavírání kovových tub v provedení do prostředí s nebezpečím výbuchu, vhodný například pro plnění lepidel.

Stroj může být na přaní vybaven dotykovým displejem s možností použití různých předvoleb a parametrů pro různé produkty.

Mezi přednosti stroje patří rychlá výměna formátových dílů, snadná rozebiratelnost a čistitelnost plnící části. Zejména pak také možnost velmi jednoduché přestavby stroje z varianty pro platovou tubu na kovovou a naopak.

 

Technické údaje:

Výkon:

výkon do 2400ks/hod

Elektrický přípoj:

380 V, 50 Hz

Příkon:

0,5 kW (kov. tuby)
3,5 kW (plast. tuby)

Tlakový vzduch:

7 bar

Spotřeba vzduchu:

300 l/min.

Plněná dávka:

3 - 250 ml,
plynule stavitelná

Přesnost dávkování:

+-0,5%

Délka tuby:

30 - 250 mm

Průměr tuby:

9 - 50 mm

Hmotnost stroje:

600 kg

Počet stanic karuselu:

8

 

katalog ke stažení


Aktuality

IMACO Prezentace

Nový katalog IMACO 2017

Nový stroj na etiketování tub

Nový zavírací stroj Hermes 1M

Nový tubovací stroj Sigma K

Nový stroj Geus pro plnění a zavírání kartuší

Plnicí a zavírací linka

Nový plnicí stroj Polaris 12P s dvojitým dopravníkem určen pro plnění až 12-ti lahví v jednom okamžiku.

PLNĚNÍ VAZELÍNY Spectrum 2 GP- váhový plnící monoblok

Interpack 2017

RosUpack 2017

Interpack 2014